Про нас

LABOULET SEMENCES – міцна сімейна компанія, яка була створена 130 років тому Ернестом ЛАБУЛЕ в місті Ерен (Франція, Пікарді) основною діяльністю якої було виробництво насіння конюшини.

На сьогоднішній день виробництво зросло та урізноманітнилось завдяки успішному пошуку нових ринків збуту і сфер використання продукції, і цим самим осягнувши повний і конкурентний перелік кормових культур.

У фірмі LABOULET нараховується більше  ніж 80 висококваліфікованих працівників,  які працюють  в головному офісів місті Ерен Франція, компанія також співпрацює з більш ніж 500 фермерських господарств по виробництву  високоякісного  насіння  сільськогосподарських культур. LABOULET також має виробничі площі в Монтелімарі  (на  півдні Франції), та власне  дочірнє  підприємство  в місті  Торн, яке займається виробництвом корму для птиці.

Діяльність   компанії   LABOULET  включає  в  себе   вивчення,  виробництво   та  збут  таких  основних сільськогосподарських культур як: соняшник, кукурудза, горох, ріпак, олійний льон, кормові, пасовищні та газонні трави, вівсяниця, грястиця, конюшина, вика звичайна.

ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ ТА ВИРОБНИЧІ ПЛОЩІ

Виробництво насіння LABOULET і його дочірніми підприємствами у Франції та за її межами:

  • Ерен (Airaines): Головний офіс. Вирощування та переробка насіння на власному заводі.
  • Монтелімара (Montélimar): Дочірня компанія. Насінництво та випробування кукурудзи, люцерни та інших культур.
  • Торн (Tourny): Дочірнє підприємство TIWY по дистрибуції продуктів LABOULET (насіння трав, кормів для птахів)
  • ІТАЛІЯ (SEMFOR): Вирощування, реєстрація сортів і експорт насіння кормових культур.
  • СЛОВАЧЧИНА (ZEAL): Селекція та випробування кукурудзи.
  • УКРАЇНА (LABOULET UKRAINE): Дочірнє підприємство з постачання насіння.
  • Представництва і партнери в Угорщині, Румунії, США, Канаді, Німеччині, Китаї та інших країнах.

LABOULET SEMENCES співпрацює з французькою мережею фермерів та розмножувачів насіння на загальній площі понад 7000 га Ці партнери підібрані та контролюються протягом усього часу виробництва високоякісних продуктів.